Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi történik a szakdolgozat...

Mi történik a szakdolgozat védésen?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy hogy néz ki egy szakdolgozat védés. Ma megkaptam a bírálati lapot a témavezetőmtől és szerepel rajta 2 kérdés, ezekre kell majd válaszolnom? Kérdezhetnek mást is? Mi ennek a menete, mit kell ott mondanom? Jól tudom, hogy röviden ismertetnem kell majd a szakdolgozatom tartalmát?

2021. jún. 5. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Bemész, 10 percben bemutatod összefoglalva a szakdolgozatodat (lehet nálatok nem 10 perc, ezt nézd meg), majd a végén nálunk mindenki kérdezett egyet. Tőlem azt nem kérdezték meg, ami előre meg volt adva, csak a hallottak alapján ami eszükbe jutott. Az értékelés pedig csak a legvégén volt, mikor már mindenki végzett.
2021. jún. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ!:)
2021. jún. 5. 17:52
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy volt az összesnél eddig, hogy bementem a kijelölt terembe, egy ppt-t kellett előadni, és ezután kérdéseket tettek fel. A kérdéseket, amit a konzulensem- vezetőm tett fel, azokat megkaptam az nap, még a védés előtt, de az ottani bizottsági kérdések akkor derültek ki. Amúgy érdeklődően kérdeztek, nem akartak "kicsinálni".
2021. jún. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is úgy volt, ahogy a másik két válaszoló írta! Bementem, kihúztam a két tételt. Ezt kidolgozhattam. Majd szólítottak.

Készíteni kellett a szakdolgozatról egy összefoglaló ppt-t, amit előadtam. Ezután kérdeztek tőlem. Nem az előre megadott kérdéseket. Aztán a két tételt kellett elmondanom. Ezekből is kérdezgettek. Mikor mindenki végzett, be kellett menni és elmondták az eredményeket. Én is csak azt tudom mondani, hogy mindenki teljesen jóindulatú volt. Nem arra mentek, hogy rossz jegyet kapjunk,vagy megbukjunk.

2021. jún. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írod. Én elmondtam röviden a tartalmát, és ismertettem a kutatásomat. Utána válaszoltam a konzulensem előre megadott és az ott helyben felmerült kérdésre is.
2021. jún. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!