Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetek jó ember ha évet kell...

Lehetek jó ember ha évet kell ismételjek?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm.

2021. jún. 6. 13:36
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
33 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:
Sokan látták az előző kérdésemet is, épp a tízediket járom(újra).
2021. jún. 6. 13:37
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Semmi baj nincsen az évismétléssel, főleg most hogy online oktatás volt és hát valljuk be sok diákot ez hátráltatott főleg olyanokat akiknek segítségre lett volna szükségük. Fel a fejjel kedves kérdező nem kell ilyen miatt csüggedni. :)
2021. jún. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Tehát lehetek villamos mérnök?

Nagyon szeretem a fizikát?;(

2021. jún. 6. 13:43
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Attól függ hogy miért kell évet ismételned. De elhatározás kérdése az egész.
2021. jún. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%

Lehetsz, Én 10-ben buktam irodalomból, és történelemből, sajnos pótvizsgára sem tudtam megtanulni.

11 ben a történelemből buktam de akkor meglett a pótvizsga.

Most államvizsgázok MSC mérnökinformatikusként.

2021. jún. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ön a példaképem, megkaphatom privátban a facebook neved hogy kérdezzek hogy sikerült?
2021. jún. 6. 14:05
 7/10 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még siker történetek.
2021. jún. 6. 14:11
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Igazából nem az fogja meghatározni hogy buksz e vagy sem! Szóval nyugalom nincs veszve mèg semmi! Addig míg nem adod fel és követed a célt amit kitüztèl magad elé akkor meglesz!
2021. jún. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, kedves kérdező. Ez az esemény valójában nem fogja meghatározni az életedet. 5-10 év távlatában mennyire fog vajon számítani neked?


Én idén érettségiztem. Jobban sikerült mint vártam, de nem lesz elég egyetemre. Nem fogok bekerülni. Idén! :) Igazság szerint ezt a részét már úgy - ahogy elrendeztem magamban. Inkább amiatt izgulok, hogy ezt a következő évet mivel töltöm majd?! Nyilvánvalóan megismétlek egy-egy kevésbé jól sikerült tárgyat, ugyanis nem mondtam le az egyetemről. Ehhez igazából túl sok is az egy év. Akkor lennék magamra igazán büszke, ha kimennék külföldre kipróbálni magam, ezzel is fejlesztve a nyelvtudásom.


Nincs semmi gond. Nem vagy egyedül. És jó ember is lehetsz. Semmivel sem rosszabb, mint aki jó jegyekkel került be a következő osztályba. A sikered, a boldogságod, hogy miként éled meg ezt a helyzetet, csak rajtad áll. Fel a fejjel;) Minden rendben van

2021. jún. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi srácok ez sokat jelent nekem.
2021. jún. 9. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!