Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyébként miért gondolja azt...

Egyébként miért gondolja azt sok ember, ha valaki kiváló tanuló akkor, egyben jó ember is?

Figyelt kérdés
Persze vannak kivételek. Értelmes válaszokat várok.
2013. máj. 28. 09:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs :) Én is észrevettem ezt a jelenséget, de azt látom h az egyetemeken a kitűnő tanulókat áldják. Holott elég jelentős részük beképzelt, törtető, sokuk nyalis, vagy iszonyat gonosz ember. Persze van kivétel, de én keveset ismerem. Én meg azt figyeltem meg h akik ilyen 3-4es tanulók sokkal értelmesebbek mint aki totál jeles. Értenek az élethez, értelmes emberek, sokuk művelt. Nekem van olyan ismerősöm aki kitűnő, de egy hivatalos papírt nem tud elintézni...
2013. máj. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Majd az egyetemen nyüszítenek az olyanok az első bukáskor. "-De én soha nem kaptam rosszabbat jó érdemjegynél itt egyetemen sem.

-Kérem, akkor épp itt az ideje, hogy végre megbukjon."

2016. márc. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!