Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudok "reklamálni" a...

Hol tudok "reklamálni" a neptunba beírt jegyemmel kapcsolatban? Szte

Figyelt kérdés
Ha jól tudom nem írhatnának be tizedes értéket csak pl 4est vagy 5öst. Az egyik gyakorlati tárgyamra 4.8at írtak be ami nem baj csak elmeletileg ilyet nem is lehetne de beleszámít az átlagomba így az ösztöndíjamat is befolyásolja. Hol tudnék ezzel kapcsolatban érdeklődni?

2021. jún. 9. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen biztos nincs, nem szabadkézi beírás van, hanem legördülőből kell választani. Valamit elnézhettél.
2021. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Coospace-n írj a tanárnak. Ott általában hamarabb észreveszik tapasztalataim szerint.
2021. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem itt valamit elnéztél, mert ilyet nem lehet csinálni. (nem olyan értelemben nem lehet hogy tilos, hanem a rendszer nem képes ezt kezelni)


Küldenél egy screenshotot erről a jegybeírásról?

2021. jún. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát pedig de azért mondom😅
2021. jún. 10. 11:09
 5/6 anonim ***** válasza:
31%
Na, akkor küldenél egy screenshotot róla?
2021. jún. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

[link]


Nem tudom miert olyan hihetetlen de tessek. Tovabbra is arra lennek kivancsi hol tudok ezugyben erdeklodni...

2021. jún. 10. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!