Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Kinél kell reklamálni az új Magyar Forint kiadásával kapcsolatban?

Én ezt az új pénzt, nem vagyok hajlandó elfogadni! Valakinek tennie kéne valamit, mert én nem ezért a pénzért dolgozok. Nekem a jól bevált régi papírpénz kell, és egyebek. Mert nemjó hatást gyakorol, olyan mint ha hamis pénzünk lenne! 》Valamit tennünk kell

Keress kérdéseket hasonló témákban: pénz, új

febr. 10. 22:40  Privát üzenet  

A válaszok
Haladni kell a korral, ez van.

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont febr. 10. 22:55 Privát üzenet
Te mégis miről beszélsz?

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont febr. 10. 22:58 Privát üzenet
Matolcsynál reklamálj.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont febr. 10. 23:43 Privát üzenet
Miről beszélsz? Nem tetszik a külseje? Nem akarlak elkeseríteni, de senkit nem fog érdekelni a véleményed. Ha nem tetszik az új külső, akkor fizess bankkártyával.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont febr. 10. 23:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Olyan mint ha megfogta volna a festék a mosásban :) Tévedés hogy ez lesz a jövő pénze :) Van amit nem tud helyettesíteni, de van már bankkártyám, azt legalább magabiztosan használom :)

# 5/7Időpont febr. 11. 01:22 Privát üzenet
Kit érdekel hogy néz ki, az számít, hogy mennyit ér.

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont febr. 11. 07:42 Privát üzenet
Ezt már más is kérdezte (nem itt). Az volt a hívatalos válasz, hogy a pénzeket időröl időre muszáj cserélni mert még így is van hamisítás. Ha nem cserélnék akkor még több lenne. Így mire bele tanulnak a hamisítók addigra lecserélik

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont febr. 17. 17:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ház kiadásával kapcsolatban tudtok nekem tanácsot adni?
A szabadság kiadásával kapcsolatban van vmi változás, ha most megyek vissza dolgozni GYED-ről?
Mi változott a szabadság kiadásával kapcsolatban? -most megyek vissza GYED-ről dolgozni!
Függetlenségi nyilatkozat (1849). Milyen érveket és ellenérveket tudsz mondani a kiadásával kapcsolatban?
A Propero ingatlan kozvetitovel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?
Tudna valaki ennek a könyvnek a magyar nyelvű kiadásával kapcsolatban bármilyen infot?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!