Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kinél kell reklamálni az új...

Kinél kell reklamálni az új Magyar Forint kiadásával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én ezt az új pénzt, nem vagyok hajlandó elfogadni! Valakinek tennie kéne valamit, mert én nem ezért a pénzért dolgozok. Nekem a jól bevált régi papírpénz kell, és egyebek. Mert nemjó hatást gyakorol, olyan mint ha hamis pénzünk lenne! 》Valamit tennünk kell

2019. febr. 10. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Haladni kell a korral, ez van.
2019. febr. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te mégis miről beszélsz?
2019. febr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Matolcsynál reklamálj.
2019. febr. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Miről beszélsz? Nem tetszik a külseje? Nem akarlak elkeseríteni, de senkit nem fog érdekelni a véleményed. Ha nem tetszik az új külső, akkor fizess bankkártyával.
2019. febr. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Olyan mint ha megfogta volna a festék a mosásban :) Tévedés hogy ez lesz a jövő pénze :) Van amit nem tud helyettesíteni, de van már bankkártyám, azt legalább magabiztosan használom :)
2019. febr. 11. 01:22
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Kit érdekel hogy néz ki, az számít, hogy mennyit ér.
2019. febr. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt már más is kérdezte (nem itt). Az volt a hívatalos válasz, hogy a pénzeket időröl időre muszáj cserélni mert még így is van hamisítás. Ha nem cserélnék akkor még több lenne. Így mire bele tanulnak a hamisítók addigra lecserélik
2019. febr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!