Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Romlott jégkrémmel kapcsolatba...

Romlott jégkrémmel kapcsolatban van értelme reklamálni?

Figyelt kérdés

Esetleg a Nébihnek írni?

Múlt héten vettem, nem járt le de büdös, túrós volt, a hűtőlánc megszakadhatott és felolvadhatott.

Más fagyasztott terméket is vettem, azokkal nincs baj, a hiba nem nálam volt.

Viszont a Tescoba hétvége előtt visszavinni nem tudom, addig a fagyasztóba vissza nem teszem a felbontott büdi dobozt, dél óta fel is olvadt.



2020. aug. 25. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel őket, de ne csak a Tecsónál hanem a jégkrém gyártójánál is.


A gyártó sokkal nagyobb balhét csinál mint egy egyszeri fogyasztó.

2020. aug. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kell bizonyíték? Nyitáskor fotóztam, eltenni nem fogom, max. a dobozt.
2020. aug. 25. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a gyártónak írj, kötelező kivizsgálniuk. Én is az élelmiszerbiztonság területen dolgozom, jobban szeretjük, ha nekünk írjak a reklamációt, mert 90%-ban kiderül, hogy nem nálunk volt a hiba, és nem egyből a Nebih-nek szólnak, mert ők ugy is visszamennek mintát venni, de nem fognak még egy rosszat tálalni, ha véletlen hiba volt.
2020. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A fotó, meg a termék szavatossági idejének, gyártási számának is jó ha rajta van.


Ha van blokkod, az is jó, ha nincs akkor csak kb hogy hol vetted és mikor.

2020. aug. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

En esz nelkul annak az uzletnek jeleznem, nehogy mas etelmergezest kapjon. Ebben az esetben szerintem buzonyitani bajos, hogy nem te taroltad rosszul vasarlas utan.

Nem vagyok balek tipus, de rohadtul nem az az osszeg erdekelne, hanem hogy veszelyes egy csomo vasarlora.

2020. aug. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!