Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Utazási iroda vagy bank? Ti...

Utazási iroda vagy bank? Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, úgy tanuljak-e tovább, hogy utazási irodában vagy inkább bankban tudjak majd elhelyezkedni.

Matekból igaziból nem vagyok erős, de nem tudom, ez mennyire jelentős bank szempontjából.:S

Fizetés szempontjából sem tudom, melyik lenne jobb.


2010. aug. 25. 17:56
 1/3 anonim válasza:
utazási iroda
2010. aug. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És miért?:)
2010. aug. 25. 20:24
 3/3 anonim ***** válasza:
utazási irodából lehetőséged van ingyen utazásokon részt venni, de szerintem kb. ennyi a pozitívum. bankból több is van, és jobban is lehet szerintem keresni. ráadásul bankokban csak rendkívüli esetekben kell szombatonként dolgozni, míg az utazási irodák mindig nyitva vannak szombatonként d.e.. bankban könnyebb feljebb lépkedni a ranglétrán, utazási irodánál csak ha neves irodánál sikerül elhelyezkedni...kb. ennyi. szerintem megtanulható az a matek, ami a bankszakmához kell. a baj inkább az lenne, ha nem is érdekelne az egész. de ha gondolkodsz rajta, gondolom érdekel....
2010. aug. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!