Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egyetemen barátok...

Hogyan lehet egyetemen barátokat szerezni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok az a harsány típus,de szeretnék mindenkivel jóban lenni.Jó lenne bizalmast is találni,akivel az ügyes bajos dolgaimat is megoszthatom...nem hinném,hogy bulikba,piapartikon részt fogok venni,nem az én világom.A bulikon kívül is lehet ismerkedni?

Köszi:)


2010. aug. 25. 18:51
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Oks,köszi,felpontozok mindenkit,a kis kefélősöket is ;P
2010. aug. 25. 19:35
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
amúgy minek akarsz mindenkivel jóban lenni? jóból is megárt a sok, szerezz inkább pár barátot, mint k.rva sok felebarátot
2010. aug. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát buli nélkül nem nagyon fog menni... néha azért ülj be velük valahova, akárcsak egy üdítőre vagy sörre! Annyi nem fog megártani, és máris könnyebben szerzel barátokat. Nem csak a két véglet létezik. Én pl. úgy megyek idén oda, hogy van barátom, félrek*rni nem fogok, viszont a jó bulikban, persze csak módjával, de bennevagyok. Meg a kocsmázásba se haltam bele még soha, 1 pohár borba. Azt tudom javasolni, legyél benne közben ezekben. A szürke kisegereket nem szeretik.
2010. aug. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
II. éves hallgató vagyok, nem vagyok kolis, se albérletes, és a bulikról is kimaradok általában. Érdekes én előadásokon tudok ismerkedni, elsőbe bementem egyedül az előadásra, leültem vki mellé, kérdezgettem ismeri-e a tanárt, tud-e vmit az anyagról, milyen szakos stb ... adta magát a beszélgetés, és csak értelmes emberekkel ismerkedtem meg ezáltal... buliba viszont egyszer-kétszer voltam, többnyire az alkoholisták, részeg-behányós emberkék közelítettek meg ...
2010. aug. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát én tavaly nem voltam gólyatáborban, nem vagyok kolis, mert helyben lakom, bulikba nagyon ritkán tudtam elmenni, ettől függetlenül mindenkivel nagyon hamar jóban lettem. Egyszerűen csak beszélgettem mindenkivel. A legelső buli, amire elmentem, a gólyabálunk volt november elején, de oda már jó nagy társasággal mentem, hiszen már mindenkit ismertem addigra.
2010. aug. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen annyiféle ember van, hogy hidd el, meg fogod találni az olyanokat, mint te:)

Én most voltam gólyatáborban, szereztem pár ismerőst, de nekem nem ők lesznek a nagy barátaim úgy érzem, egyrészt azért is, mert nehezen barátkozom, először nehezen is ítélem meg az embereket. Ők más csoportba, szakon is voltak nagyrészt.

Az volt a jó, hogy volt ott mindenféle ember, a részeg magáról sem tudó lánytól kezdve az olyanig, aki már 11-12-kor lefeküdt és tök szerény volt.:)

2010. aug. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Beülsz előadásra, ha látod valakin, h szimpi lehet, akk elkezdesz beszélgetni vele, mert az előadásra úgysem tudsz figyelni, mert többnyire unalmas mind.


Elmész GT-be, én tavaly gólyatáborban ismerkedtem meg olyan emberekkel, akikkel bármiről beszélhetünk.


Elmész főgólyának, mint én idén, és a partyarc feled is megismerik :)


Amúgy beülsz valahova enni valamit, mert enni kell... (csak a bociba ne)


Vagy, ha nagyon nem találsz senkit, akivel jóba lehetnél, szólj nekem, és ha szép lány vagy, akkor egyből jóba leszek veled :D

2010. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

De hülye vagy :P :P :P

Mi baj a bocival?

A lakótársaim ajánlották,de akkor mesélj,mi a gáz vele?


És csúnya lányokkal nem haverkodsz?

Nem vagyok az!,csak érdekelne vajh' miből ered ez a negatív diszkrimináció? :D

A csúnya lányok is lehetnek jófejek és aranyosak.

2010. aug. 26. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!