Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az szerintetek normális, hogy...

Az szerintetek normális, hogy a diák kell fizesse banketten a tanárok menüjét is az étteremben?

Figyelt kérdés
Na szóval, a bankett ára tartalmazza a tanárok menüjét is, amit a diák kell kifizessen… Nincs pénzük vagy mi? Szerintem pofátlanság, van fizetésük, fizessék a saját menüjüket.

2021. jún. 16. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Ez mindig is így volt, nem értem egyébként a problémádat, egy-egy diákra gyakorlatilag pár forint jut!

Ha ennyire irigy, aszociális vagy, akkor nem sokra fogsz jutni az életben.

2021. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
99%
Bocs, de a tanár a diákok meghívására megy.
2021. jún. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Banketten mindenki ugyanazt eszi, a tanárok nem a lá carte rendelnek kaviárral töltött homárt harmincezres borral.


Alapvetően a bankettre TI hívjátok meg a tanárokat (nem az összes tanár vesz részt rajta, aki tanított az évek alatt), ennélfogva az osztály állja az ő étkezésüket is. Ezzel együtt köszönetet mondtok nekik az évekért és a rátok fordított időért és energiáért. Az meg elég hülyén veszi ki magát, hogy meghívunk, de a te kajádat te állod...


Mennyit kellett befizetni fejenként? Max. egy tizest. Nem hiszem, hogy ez az összeg bárkit földhöz vágnak, ráadásul a nagy részét te eszed meg.


Egyébként meg, nem kell elmenni a bankettre, így nem kell fizetned a tanárok kajáját sem. Problem solved.

2021. jún. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Évekig tanított téged megalázóan kevés fizetésért, nehogy már ennyi ne férjen bele. Ha meg egy tahó volt akit utáltok és ezért fáj elvi okokból hogy bármit ingyen kapjon, nem kell meghívi, ennyire egyszerű. Bankettre nem az egész tanári kar megy egyébként se, csak a "főbb" tanárok.
2021. jún. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3.


22.000 forintomba fog fájni...

2021. jún. 17. 00:21
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hol lesz a bankett? Az Onixban?


Mi az isten kerül 22000 Ft/főbe egy banketten?


Vagy több tanár lesz, mint ahányan vagytok?

2021. jún. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom az osztály fele lemondta, így nőtt az egy főre eső költség. Bár a 22 ropi így is gyanúsan soknak tűnik. :D
2021. jún. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Az érettségi bankettre meghívják a diákok a tanárokat. Meghívott vendégtől nem lenne képem elkérni az étel árát. Természetesen nem kötelező bankettet tartani, vagy meghívni rá a tanárokat.

Ha az érettségi banketted 22 ezer forintba kerül fejenként akkor sürgősen keressetek másik éttermet mert nagyon átvertek titeket. Tavaly voltam a Trófea étteremben korlátlan étel és italfogyasztással és negyed annyiba került.

2021. jún. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár én 2012-ben végeztem, de mi is a Trófeában voltunk, és valóban mindenki fejenként 5000-et fizetett, és svédasztalos megoldás volt, korlátlan fogyasztással.
2021. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szokás... Köszönet nyílvánítás a tanárnak.
2021. jún. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!