Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » B kategóriás jogosítványhoz...

B kategóriás jogosítványhoz kötelező most az elsősegély vizsga?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Valahol olvastam róla, hogy a vészhelyzet miatt nem követelmény a jogosítványhoz az elsősegély vizsga. Ez él még, vagy már újra kell hozzá?

2021. jún. 17. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én most kezdtem el a kreszt, elsősegélyt, de kötelező volt. Tegnap vizsgáztam elsősegélyből.
2021. jún. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt olyan hogy nem kötelező. Én tavaly augusztusban tettem le az elsősegélyt és az úgy volt, hogy nekem csak újraéleszteni kellett meg stabil oldalfekvést kellett bemutatni. A vírus miatt elmaradtak a különféle kötözések meg ilyesmi mivel nem engedték hogy egy másik emberen mutasd meg. Szerintem te ezzel kevered. Mindenesetre tavaly nekem így volt, nem tudom az évben hogy van.
2021. jún. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kötelező továbbra is.
2021. jún. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, úgy néz ki akkor még forgalmi vizsga után várnom kell a jogsival mert csak utána tudok elsősegély vizsgázni :(
2021. jún. 17. 15:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hamar meglesz, és most rettentő könnyű volt: mutasd be MAGADON a stabilt, illetve élessz újra és imitáld a befújást. Aztán 2 tétel és kész. Meg lesz ez hajrá! Youtube-on meg az elsősegély.hu csatornán minden fenn van.
2021. jún. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szuper, ennek viszont örülök :)

Köszi a bíztatást! :)

2021. jún. 18. 08:02
 7/7 anonim válasza:
Én ma vizsgáztam elsősegélyből Miskolcon. Annyi volt az egész, hogy 3-an bementünk, húztunk egy tételt, és a vizsgabiztos mondta, hogy semmi mást nem kell csinálni a babán, csak mellkaskompressziót. Nyomtunk 10-et, majd a tételeket mondtuk. Mivel én nem igazán tanultam rá, csak ebben a pár napban úgy-ahogy átnéztem, nem igazán tudtam megszólalni, izgultam is és rásegített kicsit, majd egy, két szót mondtam nyögvenyelősen és megfeleltem. A másik srác sem tudta, rázta is a fejét, hogy gáznak érezte. :D Szóval a helyzetre való tekintettel normálisak a vizsgabiztosok, átengednek, ha legalább 1-2 szót elmondasz, de a mellkaskompressziót nyilván nem szabad elrontani. Sok sikert!
2021. jún. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!