Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hányadszorra mentetek át a...

Hányadszorra mentetek át a KRESZ elméleti vizsgán? A neten van megbízható - ingyenes - tesztssor az eduKRESZ mellett? Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Figyelt kérdés

2021. jún. 21. 09:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre. Kicsit kellemetlen is volt, mert 11 perc alatt végeztem, és ketten ott ücsörögtünk még egy kicsit, hogy ugyan induljon már meg kifelé valaki...


Pár éve csináltam, akkor még kaptunk hozzá programot, ami a vizsgakérdéseket tartalmazta (igaz, kb 2000 kérdés). Akkor azt mondták, hogy ha abból stabilan 10ből 10x sikerül átmenni, akkor a vizsga is menni fog. Igazuk volt.

2021. jún. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre. B kat kb 10 perc alatt, én voltam az első aki végzett, 74 pontom lett. C kategória szintén kb 15 perc alatt, egy B kategóriás végzett előttem, pontokra már nem emlékszem
2021. jún. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre meglett.

Elég az edukresz, minden kérdés benne van.

2021. jún. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A, B és C is volt, mindegyiknél elsőre. Nem az elmélet a nehéz, ha készül rá az ember, hanem a gyakorlat.
2021. jún. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
elsőre asszem 75 kérdés volt 74 lett jó az utolsót már nem vettem komolyan mert éreztem h jó vagyok és így lett 98 % om kb 3 hónapot tanultam rá bemagoltam e-titánból, másra úgy sem jó, a gyakorlat teljesen más lesz mint az elmélet
2021. jún. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is elsőre. Az E-Titánt használtam, nem tudom, van-e (még) hozzáférésed, de ha igen, akkor azon gyakorolj, a vizsga kérdéseit tartalmazza
2021. jún. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1.re meglett. Szereztem egy kreszteszt lemezt 2006ban.

Addig nyomogattam a válaszokat, amíg minden kérdésen legalább 2x átjutottam és legalább 5x egymás után hibátlanra töltöttem.

A vizsgán 1 pontot vesztettem. Egy osztálytársam 2 pontot vesztett, az anyja lecseszte, hogy miért nem lett hibátlan.... Sajnáltam szerencsétlent.

Senkit nem érdekel hány ponttal mentél át, és soha többé nem is fog igazán érdekelni. A gyakorlati vizsga a kemény, meg a való élet.

2021. jún. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elsőre, 68 ponttal. Gyerekjáték volt. Az új rendszerben vizsgàztam (monitoron).
2021. júl. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ötödjére
2022. febr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!