Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Haszanlt auto vasarlas elott...

Haszanlt auto vasarlas elott allok nokent!? Kineztem par autot ami megfogott. Erdeklodnek a velemenyetekrol, tapasztalatokrol es a fenttartahosagrol.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



nem kellene nagy tavolsagokra max 50-70km egyszerre amit hasznalnak. es nem is minden nap. melyik lenne a celszeru es ugy latjatok h eleg jo is?

sajnos csak max 500a keretem.



2017. febr. 2. 22:52
 1/6 A kérdező kommentje:
teszik meg nagyon az opel astra g, vectra is. meg ha minden kotel szakadna esetleg az astra f is.
2017. febr. 2. 22:56
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy ilyen csinos nőhöz jobban illik a Clio, vagy a Corsa.
2017. febr. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Renault Thaliákról nagyon rosszakat hallottam annak idején. Azt eleve kizárnám.

Leginkább az Opel Corsából nézem ki, hogy még sok évig hűségesen szolgálni fog. És mindig lesz hozzá olcsó utángyártott alkatrész, meg jó szerelőt is könnyű hozzá találni.


Természetesen függ az eddigi tulajdonosoktól is. Szakműhelyben mindenképp át kell nézetni és persze ennyi pénzért nem lehet túl sokat várni.

2017. febr. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fabia-t és Thalia-t még véletlen se,a Corsa és a Clio vállalható.
2017. febr. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

clio, thalia ugyanaz, bár van egy ismerősnek laguna, benzines, elment már vele elég sokat, de...rohad rendesen, küszöböket kellett már cserélni.

Opel dettó, az is rohad, meg ezeknél az "újabbaknál" mindenféle rákfene van már.

F Astrától az isten irgalmazzon! Hacsak nem szeretnél lógó tetőkárpitot, nem működő ablaktörlőt, rossz fűtésventilátort, stb...és borzalmasan rohad!


Ha már francia, akkor inkább peugeot, vagy ha német, akkor audi, vw.

A skodát választanám, de meg van nyomva a küszöb, meg ezek nem tudom, mennyire rohadnak, volt felicia-m, az tiszta rozsda volt.

2017. febr. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Corsa. De nézd meg a Puntot, vagy az Y-t is.
2017. febr. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!