Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Németországi munkavállaláshoz...

Ness_ kérdése:

Németországi munkavállaláshoz milyen bizonyítványokat érdemes lefordíttatni?

Figyelt kérdés
Németországban keresek munkát, és szeretném, ha addigra meglennének a fordítások. Van diplomám, OKJ-m, és érettségim. A diplomám 2 nyelvű, azt tudom, hogy majd el kell fogadtatni kint, ha kérik, viszont nem tudom, hogy az érettségimről és az OKJ-ról milyen fordításra van szükségem. Ennek hiteles fordításnak kell lennie, vagy ha beviszem bármely fordítóirodába, azt is elfogadják? OKJ-hez igényeltem Europasst, ennek ellenére is le kéne fordíttatnom? Az Offinál érdeklődtem, de ott a hiteles fordításhoz szükség van egy hivatalos másodlatra, vagy átlyukasztják a bizonyítványaim és hozzátűzik a hiteles fordítást. Ha nem hiteles fordítást kérek, azt is elfogadják kint?

2021. jún. 23. 11:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!