Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyáron szeretnék kimenni...

Nyáron szeretnék kimenni Angliába 1-2 hónapra, dolgozni. Valakinek van valami tapasztalata? Hol érdemes munkát, szállást nézni?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk június második felében/vége felé mennénk kis (egyik barátnőmmel) akkor mikor érdemes a repülőjegyet intézni? Olyat is hallottam, hogy a munkavállaláshoz útlevél is szükséges Angliában, hiába, hogy EU-s tagállam. Ezeken kívül bármi plusz infónak örülnék, olyantól, akinek van tapasztalata ebben.

2014. ápr. 20. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
1-2honapra? Annyi idore kar kimenni. Ha nincs ismerosod ahol meghuzzatok magatokat akkor vigyel magaddal eleg zsetont hogy tudj fizetni alberletet, kajat, utazast. Van munkahely is rendezve? Mert ha nincs akkor lehet hogy 1-2honap alatt sem talaltok semmit, plane ha nem beszeltek tul jol angolul.
2014. ápr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindkettőnk felsőfokúval rendelkezik angolból, úgyhogy ezzel nincs gond, azért csak 1-2 hónap, mert szeptemberben suli, előtte júniusban még vizsgaidőszakunk van. Egy csoporttársam évek óta jár ki nyárra melózni, ő valamennyit tud segíteni, csak gondoltam máshol is utánakérdezek, szóval légyszi ne offoljatok, hogy "ez fölösleges, meg esélytelen", nem ez volt a kérdés...
2014. ápr. 20. 19:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindketten felsofokkal Magyarorszagrol, akkor meg mindig egy atlag angol szintje alatt vagy. Kicsit furcsa nekem hogy a haverod evek ota kijar, de te megis itt kersz tanacsot...
2014. ápr. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!