Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi idő általában letenni...

Mennyi idő általában letenni a jogsit?

Figyelt kérdés
A kresz és a "gyakorlat" mennyi idő? Ha elkezdem július vége fele akkor szeptember végére végezhetek vele? Vagy ez nagyon kevés idő?
2021. jún. 23. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, ha a kresz 1.-re sikerül és azonnal utána kocsiba is tudsz ülni, heti 2-3 dupla órát vezetni... és persze a vizsgád is sikerül 30(+egynéhány) óra után elsőre.
2021. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kresz attól függ, ha pl. E-titánon csinálod és sietsz, akkor te azt otthon akár 1 hét alatt is megcsinálhatod, de mire kapsz időpontot vizsgára, az lehet 2-3 hét. Ha pedig sikerül, akkor felveszed egy oktatóval a kapcsolatot, ahol lehet kell várnod pár hetet, hónapot, ez nagyon attól függ, én pl. nem vártam egyáltalán, mert az oktatóm mindenkit bevállalt, nála nem volt várólista. Akkor ha elkezdesz vezetni, akkor ha szerencséd van számolj 2 max 3 órával hetente, és ugye kell 30 minimum. Heti 3 órával az így 10 hét. Persze ezt így nem lehet megmondani, anno nekem is volt, amikor egy héten csak 2x vezettem 1 órát, de volt, amikor 3x, de volt, amikor heti 2x vezettem 2 órát... Szóval ezt így nem lehet megmondani. Szeptember vége az ugye 3 hónap... ha sietsz a kresszel, és utána szerencséd van, akár még meg is lehet. Nekem pl. 2 hónap volt a gyakorlati vezetés, a kresz pedig pont tavaly a koronavírusos időbe beleesett, amikor nem tartottak kresz vizsgákat, szóval én ott csúsztam, de maga a gyakorlati 2 hónap volt.
2021. jún. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem kresz, elsősegély, gyakorlat mindenestül összesen fél év volt, de egyszer megbuktam a forgalmin.
2021. jún. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!