BME GTK kollégiumok?

Figyelt kérdés
Van itt olyan, aki BME GTK-s és kollégiumban lakik? A felvételiről nem találok semmit, valószínűleg fel fognak venni mesterképzésre és kollégiumban szeretnék lakni. Szeretném látni az esélyeimet, hogy mennyire tudok azzal számolni, hogy kollégiumban fogok tudni lakni. Esetleg a kollégiumokról is szívesen meghallgatok tanácsokat, véleményeket, melyik jó, melyiket érdemes elkerülni stb.

2021. jún. 23. 13:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
GTK-sként a wigner koliba fogsz kerülni kb 90% eséllyel, nem nagyon lehet válogatni.
2021. jún. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi! Esetleg a felvételiről tudsz mesélni vagy a Wigner koliról?
2021. jún. 23. 19:31
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt megtaláltad? [link]

Ez az előző szemeszteré, de az infók benne vannak. Ezt az oldalt érdemes figyelni, biztos kikerül majd a következő félévre vonatkozó hír is. Nem voltam még a Wignerben, de valószínűleg jobb, mint a Vásárhelyi, bár utóbbit is újították, mióta ott jártam.

2021. jún. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Wigner a leginkább elavult koli. Nem ott lakom, de voltam már ott, s sok GTK-stól is hallottam.
2021. jún. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
#4 A Vásárhelyiben voltál, vagy voltak az ismerőseid? Még ahhoz képest is? (Bocsi az off-ért, csak érdekel, és ahhoz tudok viszonyítani.)
2021. jún. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ott csak drönkben, a nagytermükben, és a tetőtéren voltam, de pár haverom lakott ott. De jah, Wigner rosszabb. De ez azt is jelenti, hogy könnyebb bejutni, hisz kevesebben akarnak odamenni. Meg hát nem annyira mindegy hogy milyen. Lakni megy az ember oda, nem luxusszállóba. Persze, jobb a Kármán, de lakni a wigner is jó.
2021. jún. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az komoly. Köszi a választ.
2021. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Vagyis, ezt a kevesen akarnak odamenni, azt ne úgy értsd, hogy tök üres, hanem hogy a többi koli vonzóbb az embereknek. De ettől még tele van GTK-sokkal. Meg nincs nagyon választásük, az az ő kolijuk.
2021. jún. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Tudom, persze, ugyanez van a Kármán-VPK között. (Bár a VPK előnye, hogy nem olyan zsúfolt, mint egy kármános lyuk.)
2021. jún. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Hát nekem igazából az lenne a fontos, hogy bekerüljek :D eddig ELTE-s voltam és a legrosszabb koliban laktam több mint 2 évig, szóval "tapasztalt" vagyok már a nem a legjobb kolik terén. A Wignernek igazából az elhelyezkedése tetszik.
2021. jún. 25. 08:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!