Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt a diszkriminác...

Szerintetek ezt a diszkriminációt hogyan engedheti meg magának a BME? Július 1-től csak az oltottak maradhatnak a kollégiumokban, ez csak szerintem ultra gáz?

Figyelt kérdés
Ezzel egy egészséges, covidot soha el nem kapó fiatalt köteleznek arra, hogy beoltassa magát kísérleti vakcinákkal. Persze mehetek haza is 200 km-re, csak épp ide köt Budapestre minden. Szánalmas egyszerűen.

2021. jún. 17. 18:47
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
70%

De te vírustagadóként veszélyeztetnéd a normálisak egészségét?


Hát ezért. 🤭☝️

2021. jún. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
85%
A soha el nem kapó kifejezést erősen megkérdőjelezem. Neked jogod van eldönteni, hogy beoltatod-e megad, az egyetemnek meg joga van szabályozni a kollégiumban tartózkodás rendjét.
2021. jún. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem az a gáz, ha vannak olyan emberek akik kisebb eséllyel betegednek meg, így számukra a megszorítások sok esetben értelmetlenek mégis csak, hogy egyenlő esélyeket adjunk vissza tartjuk őket...


100x jobb mintha azt mondanák, hogy "Senki sem használhatja a kolikat".

2021. jún. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
73%
Amikor én jártam oda tele volt drogossal, meg csótánnyal, mondjuk ezt egyszer nem mondta be a híradó
2021. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim válasza:
69%

Mért raktad be kulcsszónak a Fideszt?


Az oltás beadásával mindenki egyetér.

2021. jún. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
41%
Én mindenhonnan kitiltanám zárt térről azt aki nincs beoltva... buszról, mozi stb...
2021. jún. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
88%
Ha az új fajta mRNS vakcináktól félsz, akkor a elölt vírust tartalmazó kínaival oltasd be magad, ennyi. Vagy menj albérletbe.
2021. jún. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:
Igen, a kínai talán a legbiztonsagosabb, de az is alumíniumot meg ki tudja mit tartalmaz még.
2021. jún. 17. 19:30
 9/54 anonim ***** válasza:
79%

Remélem, nem vegyeszkarra jársz...

Szégyen h leendő műszaki értelmiség létedre ilyen bulvárszintű hoaxokkal érvelsz...

2021. jún. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
90%

8# Nyílván csak viccből égetik a testeket Indiában az utcán.


Nekem csak 3 családtagom halt meg a járványban, akik amúgy egészségesek voltak.


Én 23 évesen (szintén BMEs) eddig 3 héten át szenvedtem vele, a háziorvosom rámparancsolt hogy hívjam a mentőket, de végül otthon kibírtam. Pedig kb 8 éve folyamatosan edzek, egészségesen étkezem és aktív életmódom van.


Ez nem egy "kamu" vírus. Ha téged nem ért el és a hozzádtartozókat légy hálás.

2021. jún. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!