Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Első vezetési óra nektek is...

Első vezetési óra nektek is úgy zajlott hogy 2 órát csak beszélt az oktató az autóról?semi mást nem kellett csinálni csak őt hallgatni Budapest

Figyelt kérdés
2021. jún. 26. 12:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nálam kb. 20 perc volt, amíg végigmutogatta a dolgokat a műszerfalon, a motorháztetőt felnyitottuk stb., majd utána a tanpályán vezettem.
2021. jún. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. az első 20 percben beszélt az autóról, a műszerfalról, a fékről stb. Utána gyakoroltuk az elindulást, a váltást, index, megállás stb. mentünk néhány kört a békésebb utcákban és ennyi volt az első alkalom. Kb. 50 perc volt
2021. jún. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az én első órám annyiból állt, hogy kivitt az oktatóm a tanulópályára, közben kicsit beszélgettünk. Ott kint pedig részletesen bemutatta a kocsit, átültem a kormány mögé, műszerfal, kormányberendezés ilyenek miatt elsősorban. Ez volt körülbelül olyan félórás történet.

Tényleges vezetés a második órámon történt, egy másik alkalommal. Megint kivitt a pályára elindulás-megállás-lassúmenet volt előtérben, de Y és egyívű megfordulást is tanultam, forgalomba "csak" a harmadik órámon mentünk.

2021. jún. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ht igen minket is ki vitt egy nagy parkóloban de még be se indíthatuk az autót. És 2óram le ment a semmiért mert azokat mondta meg mutata amiket tudtam mondtam is neki.
2021. jún. 26. 16:13
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja és nem csak ennyi a lényeg hanem az hogy most az autó külső részéről volt és mondta hogy a következő órán a belsőt fogja meg mutatni.
2021. jún. 26. 16:21
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát.. ez így viszont már kicsit gáz, és lehúzás-szagú. Én (#3) mondjuk vidéki vagyok és koppantam egy szépet, hogy az első órám csak annyi volt, de amit most veled csinálnak.. Nem hergelésnek, vagy hasonlónak szánom ezt a választ, meg BP-n nem is tudom mi a járás ilyen téren, de így most komolyan 4 órád menne el..? És még csak nem is vezettél?
2021. jún. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ht ezaz ami idegesít de nagyon
2021. jún. 26. 16:38
 8/13 anonim ***** válasza:
Semmit nem mondott, a tanpályára érve egyből én vezettem kb 15 percet, aztán ki a forgalomba, és átmentünk a szomszéd városba. Egy nyári este volt, velem végzett aznap.
2021. jún. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ht legalább vezetem volna egy fél órát vagy valami de semmi.
2021. jún. 26. 17:09
 10/13 anonim ***** válasza:

Egy próbát mindenképp megérne szerintem, hogy elmondod neki, hogy ez így nem a legfairebb dolog. Mert igazából ezeket nagyon lazán el lehetne mondani max. egy órában, ez valószínűleg inkább már a lehúzásról szól.

De elhiszem, hogy idegesít, mert ez nincsen rendjén teljesen..

2021. jún. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!