Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Budapesten dolgozom mint...

Nemeskalan kérdése:

Budapesten dolgozom mint taxis, nagyon sok különböző embert szállítok és legalább ennyi különböző zenei ízléssel rendelkeznek, a kérdésem pedig az lenne, hogy ti személy szerint milyen zenét szeretnétek hallgatni leginkább utazás közben?

Figyelt kérdés
Szívesen fogadnék ajánlásokat akár amire youtubeon rá is tudok keresni esetleg letölteni.

2019. jún. 5. 11:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel mindenki más, így szerintem az a legjobb ha a rádió megy simán
2019. jún. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nyugisabb sanzont , semmi rikoltós modern pop vagy túlvezérelt gagyi hard zene .
2019. jún. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az nem opció, hogy nem szól zene?

Gondolom nem órákon keresztül ül bent egy utas, azt a néhány percet kibírja muzsika nélkül, még mindig jobb, mint valami számára idegesítő ricsaj.

2019. jún. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne pörögd ezt túl, nyomd be halkra a rádiót, max ha hírek mennek kérdezz rá, hogy hangosítsd-e.
2019. jún. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Klasszikus, és ne akarj az időjárásról beszélgetni velem. Köszi.
2019. jún. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én barátságtalan utas vagyok. Én nem szeretnék zenét hallani, sem taxissal csevegni. Nekem elég annyi, ha a Blaha Lujza tértől a Keleti pályaudvarra nem Békásmegyer érintésével visz el.
2019. jún. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kapcsold be a rádiót,arra az adóra amit szeretsz,halkra,aztán ha zavarja az utast majd szól hogy kapcsold le/el,ha meg tetszik neki,szól hogy adj rá hangot.Én általában szeretem ha megy valami könnyű zene,meg beszélgetni is szeretek (én barátságos utas vagyok :D).
2019. jún. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb érjen oda a vezér, így arra az 5-15 percre fölösleges ilyenen agyalni.
2019. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Rádió csendes háttérzajként, ott mainstream, mindenkinek megfelelő zene megy, vagy valamilyen duma.
2019. jún. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én annak örülnék, ha heavy metal bömbölne, de ezzel az emberek többsége nem így van.

Szóval szerintem nyomd be valamelyik népszerű rádiót (pl. petőfi, radio1, retro) halkan. Éttermekben is ezek szoktak szólni.

2019. jún. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!