Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek levelező...

Mi a véleményetek levelező szakokról?

Figyelt kérdés
Milyen hátrányai, előnyei vannak? Ki és miért választja? Elhelyezkedés szempontjából hátrányos?

2021. jún. 29. 01:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudok mellette dolgozni. Mivel az elhelyezkedéskor nem az a fontos, hogy nappali vagy levelező, hanem hogy konkrétan mennyi gyakorlati tapasztalata van az embernek, soha nem választanám a nappali képzést. El tudom képzelni, hogy van, ahol ez számít, az én területemen a gyakorlat számít a leginkább.
2021. jún. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem akartam 4 évig még a padban ülni ezért levelezőre mentem. Mellette dolgoztam. Aztán családom lett, így egyértelműen ismét a levelezőt választottam. Tapasztalatot a munkahelyemen szereztem így nem volt lényeges, hogy levelezőn tanultam.
2021. jún. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem jártam még levelezőre, de azt gondolom, két hátránya van. Az egyik, hogy nehézkesebb az időbeosztás, a másik, hogy nem adják le olyan minőségben az anyagot, mint nappalin. Ezeket leszámítva szívesen járnék levelezőre.
2021. jún. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, valóban nehézkesebb mert tanulás mellett még dolgozik is az ember. Aztán mindent is össze kell egyeztetni. A munkahelyről sem olyan egyszerű ám minden pénteken eljönni, sőt lehetetlen. Az anyagot ugyanúgy megkapjuk, viszont volt hogy a féléves anyagot egyben adták oda, mert volt pl.abból a tárgyból 1 napi óránk. Nekem nem hátrány, kinőttem már abból az órán ülök és jelentkezem korszakból. Épp elég a levelezős kontakt. Tanulni úgyis otthon fogok. Online oktatás alatt is lényegében ugyanúgy megkaptuk az anyagot, meghallgattuk ahogy a tanár elmondta, kérdezhettünk. Ennyi. Így azt merem mondani, hogy a levelezős oktatásnak sincs sok értelme, mert ugyanazt a gép előtt is megtudom csinálni, megspórolva az utazást. Az egyetemen is ülök és hallgatom a tanárt, meg nézem a kivetítőn a diasort. Online is ez volt. :D
2021. jún. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!