Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Más sem kapta még meg a...

Más sem kapta még meg a tanúsítványát, aki idén, nem iskolai keretek között tett szintemelő érettségi vizsgát?

Figyelt kérdés

Már nincs diákstátuszom, a gimnáziummal 2 éve végeztem.

Idén tettem emelt szintű érettségi vizsgát angol nyelvből, mert azzal még nem rendelkeztem, - hozzátenném, 5-ös eredménnyel.

Az eredményhirdető értekezleten nem tudtam részt venni, mást ezzel nem tudtam meg hatalmazni.

Ez június 21-én volt. Olvastam valami olyasmit, hogy ha az illető nem jelenik meg, a tanúsítványt postázzák, illetve június 28-ig, azaz TEGNAPIG fel kellett tölteniük az eredményt valami adatbázisba.

Nos: hozzám sem postai úton, sem e-mail formájában nem érkezett semmilyen levél a hivatalos eredményemről, ahogyan azzal kapcsolatban sem, hogy hol vehetném át, továbbá ma megnéztem a e-felvételi jelentkezésemet, és semmilyen adatot nem töltöttek fel a szintemelő eredményekkel kapcsolatban.

Tudom, hogy gyorsan kézhez kéne kapnom, nem tudom, kihez forduljak ezzel kapcsolatban.

Azt legkevésbé szeretném, hogy egy figyelmetlen Manci néni miatt ne nyerjek felvételt egyetemre, mert elkevert egy fontos dokumentumot. 😡



2021. jún. 29. 09:45
 1/8 A kérdező kommentje:
*meghatalmazni - H*lye autocorrect…
2021. jún. 29. 09:46
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hol jelentkeztél? Én egy gimnáziumon keresztül jelentkeztem az emeltre, én sem tudtam elmenni a tájékoztatóra, eredményhirdetésre. Tegnap bementem abba a gimibe, és átvettem a tanúsítványt. Ha Te is gimiben jelentkeztél, szerintem mindenképpen érdemes ott szerencsét próbálni.
2021. jún. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mivel nincs diákstátuszom, hivatalosan nem tartozom egy gimnáziumhoz sem, Ügyfélkapun keresztül jelentkeztem.

Az írásbeli érettségi, a megtekintés és az átvétel is mind-mind más intézményben volt.

2021. jún. 29. 11:38
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hivd fel mind3 titkarsagat es kerdezz ra.
2021. jún. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalon keresztül jelentkeztem, tegnap kaptam meg. Napok kérdése és te is megfogod kapni, sőt én már a felviben is látom az eredményt.
2021. jún. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan vagyok mint te kérdező, és még én sem kaptam meg sem postai úton, és még felvin sincs felvezetve.
2021. jún. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincsen felvezetve sem, meg nem kaptam még meg sem sajnos.
2021. jún. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na: tegnap megjártam a Kormányhivatalt. 😅

Azt mondták, hogy hétfőn postázták, így pár napon belül mindenki megkapja.

2021. jún. 30. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!