Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Túlsúlyos vagyok, Óvodapedagóg...

Eletkitti kérdése:

Túlsúlyos vagyok, Óvodapedagógus szeretnék lenni most lesz az alkalmassági. Mennyi az esélyem hogy felvesznek? (levelezőre jelentkeztem)

Figyelt kérdés

4-5 éve szedtem fel a felesleget, mert a térdeim tönkrementek még mikor soványvoltam… így kevesebbet mozogtam hormonproblémám is lett és felszedtem a kilókat, de nem is ez a lényeg.


Félek, mert nem hiszem, hogy tudom teljesíteni a tesis követelményt.

Hozzáteszem teszem, mivel ez az álmom teszek a súlyom ellen már fogytam de még mindig sok a felesleg…



2019. jún. 17. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ehhez nem értek sajnos, de ha idén nem vennének fel és tényleg ez az álmod, akkor szerintem ne add fel, hanem próbáld újra jövőre. Addigra pedig biztosan fogysz sokat :)

2019. jún. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem nehéz a tesi alkalmassági, 3 percet kell futni egyhuzamban, kb 10 p zenés gimnasztika egyszerű feladatokkal (hiszen nem tornászokat fogsz oktatni, hanem kisgyerekeket:)), egyszerű labdavazetés kézzel, esetleg pár kosárra dobás, végig kell menned egy felfordított padon, néhány db fekvő és kb ennyi. Szekrényugrás lehet még, de nem mindig van és ha igen, akkor is csak annyi, hogy a 3 részesre fel kell ugranod guggolásba, nem kell rajta bukfencezni meg ilyenek.

Szerintem meg tudod csinálni, kövér osztálytársaim ennél sokkal többet is bírtak tesiórán (én meg nem, pedig vékony voltam). Ha pedig nem, akkor gyakorolj, ha suliba jársz még, kérj segítséget a tesitanárodtól stb. Ha az óvónői az álmod, akkor ne add fel már itt, az elején. Simán sikerülhet, drukkolok:)

És egyébként nem csak egyszer próbálkozhatsz, ha nem sikerül, következő évben újra leteheted.

2019. jún. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem simán vannak kövér óvónénik is :) Én nem aggódnék a helyedben e miatt, biztos sikerülni fog. ;)
2019. jún. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!