Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Először ki kell iratkozni a...

Először ki kell iratkozni a régi sulimból vagy átvesznek az új suliba?

Figyelt kérdés

Úgy volt hogy csak augusztus végén költözök el, de munka miatt hamarabb kellett, így a sulival sem volt időm foglalkozni. Nekünk online oktatás után már nem volt tantermi tanítás, főleg hogy mindenkinek volt elég jegye. Sajnos bizonyítvány osztásra sem tudtam elmenni mert dolgoztam. A régi iskolám 300 km-re van, illetve szabadságot nem nagyon szeretnék kivenni ha nem muszáj. Hivatalosan nem iratkoztam ki.

Először ki kell iratkozzak és csak úgy mehetek az új iskolába (van hely, biztosan felvesznek) vagy átvesznek, átkérik a bizonyítványt? Régen mikor általános iskolás voltam volt ilyen "átvevő nyilatkozat", nem tudom ilyen létezik-e még?


2021. júl. 5. 12:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!