Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi ahatáridő amíg vissza...

Mi ahatáridő amíg vissza tudok iratkozni a régi sulimba?

Figyelt kérdés
Megbantam hogy elmentem vissza akarok menni de meg felev elott anyum mindig azt mondja felev elott ugyse vesznek at de regen volt ott egy lany aki kesobb ment at a suliba fhu4.e van es nagyon izgulok elmeletileg anyum holnap beszel veluk 5.e mar tul keso??? Es elmeletileg 2 hetig jart ide egy gyerek es aztan ment abba a suliba fhu nagyon felek.

#iskola #megbánás #hatatribeiratkozas
2017. szept. 4. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs semmilyen határidő. Ha körzetes suli volt(lakóhely szerinti) már holnap visszamehetsz.Ha nem körzetes, akkor is be kell menni az igazgatóhoz és el kell mondani, hogy visszavágysz a régi suliba és szeretnél visszamenni. Én is visszaírattam a lányomat, mert nem érezte jól magát a másik iskolában. Kiközösítették.Rengeteg ilyen van.Szerintem ne várjatok félévig.
2017. szept. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!