Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen könyvet ajánlotok?

Milyen könyvet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Fel szeretném hozni magam alap szintre biokémiából, hogy majd könnyebb legyen megérteni később a tantárgyat. Mit ajánlotok tanulásra, esetleg ami fent van pdf forátumban?


Előre is köszönöm a segítséget! :)



2021. júl. 6. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Számomra a biokémiai volt a legmagolósabb tantárgy a hat év alatt. Konkrétan tényleg minden csak addig maradt meg, míg levizsgáztam. Megszámlálhatatlan éjszakát sírtam át fölötte 😄

,,Biokémia - Gyors segítség a sikeres vizsgához” c. könyvet már akkor láttam valakinél, amikor levizsgáztam. Saját tapasztalatot nem tudok mondani, de ránézésre szimpatikusnak tűnt.

De az élettanra sokkal inkább tudom mondani, hogy ha feltétlen előre szeretnél készülni, érdemes belenézni. Ha ott megérted a légzést vagy a hormonok hatásait, azt elég lesz később átolvasni és menni fog. Ezzel ellentétben a bikémnél például a citràt kör már tömény magolás. Persze van benne logika, hogy mikor, milyen csoportok, hova kerülnek, de ahhoz elég magas szintű kémia tudás kell, hogy valaki annyira átlássa.

2021. júl. 10. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2021. júl. 11. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!