Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Fél éve kezdtem az eyetemet....

Fél éve kezdtem az eyetemet. Dolgozom suli mellett, de érdekelne, hogy milyen támogatásokat tudnék igénybe venni. Hátrányos családi körülményeim vannak és amit csak lehet igényelnék. Mit ajanlotok?

Figyelt kérdés
Ismerem a Klebensberget, DE azt inkább kihagynám, illetve a Bursat, de arról nem tudok sokat.

2021. jan. 12. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Melyik egyetemre jársz? ELTE-n van rendszeres szociális támogatás (más egyetemen is van, de az ELTE-set ismerem), ott bizonyos körülmények fennállása esetén, különböző dolgokra lehet igényelni (el kell érni egy minimumpontszámot, és minden hónapban az adott pontszám*kb. 650 Ft-nyi támogatásban részesülhetsz pozitív elbírálás esetén).


Ugyanígy van rendkívüli szoctám is, azt új gép vásárlásakor, egyéb nagyobb, hirtelen jött kiadások esetén lehet jó (az is ideszámít, ha szüleid elvesztették a munkájukat pl., vagy a tanulmányaidhoz elengedhetetlen segédeszközt (pl. szemüveget) szeretnél beszerezni).


Az egyetem honlapján nézz utána, a kulcsszó a szociális támogatás, bizonyosan találni fogsz valamit.

2021. jan. 13. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!