Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen nappali tagozatot...

Egyetemen nappali tagozatot kezdtem, viszont szakirány választáskor áttettek levelezőre létszámhiány miatt. Ilyenkor a szakmai gyakorlat hány hétig tart?

Figyelt kérdés
Szakosodni kellett 1,5 év után, és azután pedig átdobtak, mivel nappali tagozaton én lettem volna az egyetlen hallgató. De nem vagyok teljesen levelezős, hiszen az általános tantárgyakat a többi csoporttársaimmal együtt hallgatom. Eljutottam oda, hogy a szakmai gyakorlatot kéne teljesítenem, de nem tudom, hogy ilyenkor melyik szabályzat vonatkozik rám. Mivel a szakiránynak megfelelő munkahely kell, a szaktantárgyaimat levelezőn tanulom, úgy hogy feltételezem 4 hétig tart ilyenkor. Vagy rosszul tudom?
2021. júl. 7. 15:58
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!