Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hang-, beszéd- és nyelésterape...

Hang-, beszéd- és nyelésterapeuta képzéssel tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudom, hogy egy viszonylag új szakról van szó, de hátha van itt valaki, aki ezt tanulja. :)

Mi a véleményetek, érdemes elvégezni, vagy ezzel is nehéz az elhelyezkedés? Csak belföldön lehet hasznát venni? Mennyire sűrű az órarend? Levelezőn belefér mellé egy másik képzés?


Köszönöm szépen előre is, ha valaki válaszol! :)



2021. júl. 11. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem ezt tanulom, de viszont egy ismerősöm kislánya jár beszédfejlesztés szempontjából egy ezen szakon végzett nőhöz, akivel nagyon megvannak elégedve, és rendszeresen jár órákra. Külföldön dolgozik (Szlovákia), sajnos az oktatásáról vagy levelező szakról nem tudok mit mondani, de az biztos, hogy elég sok lehetőséget rejteget magában, akár kórházban elhelyezkedni, akár magánrendelőt nyitni, szerintem érdemes elvégezni :)

2021. júl. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!