Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A moduloban miért nem tudom...

A moduloban miért nem tudom kitölteni az általános szociális helyzetfelmérési adatlapot?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom városi bérlet igényléséhez szükséges először egy ilyet kitölteni. Azonban mikor el szeretném kezdeni kitölteni, hibaüzenetet kapok, miszerint nem vagyok jogosult az adatlap kitöltésére. Mit tehetek ilyenkor?

2021. júl. 14. 13:47
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy ezt csak akkor lehet kitölteni, ha már biztosan felvettek? Nem szeretnék lekésni róla, és azt hallottam, hogy már most jelentkezni kell.
2021. júl. 14. 13:48
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Még nincs is Neptun kódod. Ha felvettek kapsz emailt. Igen, tudom, hogy a start ösztöndíj miatt van egy belépésed a moduloba, de kapsz majd másikat. Még nincs ezzel teendője, előbb vegyenek fel, aztán kapsz Neptun kódot, aztán tudsz bejelentkezni a moduloba.


Felsősöknek lejárt a határidő már.

2021. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Még csak most lett vége az iskolának. Még a pontok sincsenek meg nektek, se Neptun kód se semmi. Külön levelet kaptam a felvétel után az SZTE-től és e-mailben is leírták a teendőket. Nektek még semmi nem kezdődött el, még be sem iratkoztatok, nincs is hallgatói jogviszonyod.
2021. júl. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért a modulos ügyintézés bőven a beiratkozás előtt van. Pl a beiratkozásra is modulon kell jelentkezni. De valóban kapsz majd egy emailt, miután felvettek. Abban minden le lesz írva, nyugi. És sok sikert!
2021. júl. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Ha jól tudom 30.-ától lehet a Neptunt használni, de majd mindjárt megnézem az emaileimet.

A gólyatáborról is lekéstem valahogy, úgyhogy legalább 1 dolgot szeretnék jól csinálni. :/

2021. júl. 29. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!