Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit írjak indoklásnak sikertel...

Mit írjak indoklásnak sikertelen kollégiumi pályázat utáni fellebbezéshez? Egyáltalán van értelme fellebbezni?

Figyelt kérdés
Elutasították a kolis jelentkezésem és lehet fellebbezést benyújtani (illetve állítólag van valami rektori méltányossági is, de erről nem találtam infót). Nem tudom mennyi értelme van, mert minden dokumentumot benyújtottam és több pontot tuti nem találnak. Azért megpróbálnám, hátha. Viszont az űrlapon van egy olyan rész, ahol egy rövidebb szöveges indoklást kell írni és nem tudom mit szokás ide írni.
2021. júl. 19. 17:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Olyanok jutnak csak eszembe, hogy pl. a tavalyi évhez képest romlott a család anyagi helyzete (anyukám nyugdíjas lett) és anyagilag megterhelő lenne az albérlet fizetése, én az összes előző félévben kollégista voltam és jó tanulmányi eredménnyel rendelkeztem csak a járvány hozta körülmények miatt romlott le az átlagom és passziváltam. Ez mind igaz is. Nem tudom ezen kívül mit lehet még megemlíteni.
2021. júl. 19. 18:45
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha messze laksz a sulitól, akkor én azt mindenképpen beleírnám a fellebbezésbe.
2021. júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Melyik egyetem?
2021. júl. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#2 Nem lakom annyira messze (47 km), inkább csak az utazás miatt nem vállalnám be az ingázást, mert az napi 4 óra lenne oda-vissza tömegközlekedéssel.

#3 PTE

2021. júl. 19. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!