Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen emlékeitek vannak a...

Milyen emlékeitek vannak a kötelező egyetemi szakmai gyakorlatról?

Figyelt kérdés
Milyen fogadócégnél voltatok, miket kellett csinálni? A munkatársak hogy fogadtak?

2021. júl. 19. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Iskola volt és 1 évig tartott, mivel tanár lettem. A nagynéném egykori tanítványa volt a mentorom. Segítőkészek voltak, jó volt ott gyakorolni.
2021. júl. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Előbb találtam főállást, mint gyakhelyet, így aztán a munkám lett a gyakorlatom végül, "csak" elfogadtattam :) A munkatársak jól fogadtak, már 4 éve itt vagyok :D
2021. júl. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezek tök jó sztorik!

Én nemsokára kezdek és elég vegyes érzések vannak bennem.

2021. júl. 20. 01:26
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Az egyik ismerősöm most csinálja, 10 hét kell, ebből hatot húz le most nyáron. Ezen a héten végez vele, eddig 0 szakmai feladatot kapott, csak ilyen titkárnői, iratrendezői szintűeket, amikhez nemhogy egyetemi oktatás, hanem kb 8 általános se kell. De legalább nem is fizetnek érte.
2021. júl. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Multihoz kerültem.

Nagyon kellemes emlékeim vannak.

A gyakorlat letelte után is ott maradtam, jól teljesítettem, így maradhatam tovább. :)

Az újak örömmel fogadtak, a régi bútordarabok már kevésbé jól. Nyilván a válság is rátett erre, hogy sokan féltik az állásukat.

Rögtön bedobtak a mélyvízbe, nehezebb feladatokat kaptam.

2021. júl. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!