Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz az autószerelő...

Mennyire nehéz az autószerelő (gépjármű mechatronikai technikus) 2 éves szakképzés?

Figyelt kérdés

Szeretnék jelentkezni, de egyetem mellett csinálnám esti tagozaton és fogalmam sincs mennyire nehéz, vagy épp mire kell számítani. Az iskolában azt mondták, hogy heti 3 napot vesz majd igénybe 4-4-4 óra rendszerben, meg elvileg ez az egész egy emelt szintű érettséginek felel meg.


Van, aki esetleg mostanában/az új rendszerben végezte el és tud releváns tapasztalatokkal szolgálni? Esetleg bármi tipp, tanács? Előre is köszönöm!



2021. júl. 20. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Én szeptemberben kezdem, szintén estin. Már van három szakmám, gondoltam megcsinálom ezt is. Szerintem menni fog, nem kell tőle rettegni, bár picit én is tartok tőle, mert nincs sok alaptudásom.

Hol kezded? Melyik megyében? Hátha osztálytársak leszünk.

2021. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Remélem tényleg nem lesz gáz! :)

Milyen szakmáid vannak eddig?

Pesten a Bánki Donátban kezdenék - te?

2021. júl. 21. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!