Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy telt nektek 9.osztályban...

Hogy telt nektek 9.osztályban az első nap?

Figyelt kérdés
Mit csináltatok? Hova érdemes ülni és ki mellé?
2021. júl. 21. 03:19
 1/5 anonim válasza:
58%
Nem kell félned a beilleszkedéstől, ha eddig voltak barátaid most is lesznek. Én ismerkedtem minnél több emberrel az első napon. Minnél közelebb ülsz a táblához, annál jobban tudsz fókuszálni a tanulásra. Leghátul mindig a marhulás megy. Én leghátul ülök :D, szeretek sokat hülyéskedni a haverjaimmal, viszont 4es 5os tanulók vagyunk így is. ne izgulj, alakul majd ahogy kell.
2021. júl. 21. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Én is leghátul ültem...ott a legjobb.

Amúgy tényleg nincs ilyen hogy ki mellé ülj...én úgy mentem oda hogy a 24 emberből 3-4-et is csak látásra ismertem, de nem voltunk beszélő viszonyban sem. Egyszerűen bemész, leülsz ahova tudsz és jól érzed magad. Legyél közvetlen, nyiss a többiek felé és gond nem lesz.:)

2021. júl. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én elől ültem, hogy lássak, egy idegen lány ült mellém (nem volt gólyatáborban). Nap végére mindenki feloldódott, de még nem alakultak ki klikkek, mindenki mindenkivel volt, osztályszinten beszélgettünk.

Oh, és aznap volt életem első migrénje 😅 élmény volt.

2021. júl. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne izgulj. Teljesen felesleges. Próbálj kinyílni. Én gólyatáborban ismertem meg pár embert és ők általuk. Őszintén szólva szerintem vedd a kezedbe az irányítást. Ha van program menj el, vegyél részt mindenben. Főleg az első évben.


Egy-két szóból is barátságot tudsz kötni.


Én néha elől, néha hátul ültem. Így válogatva, hogy kivel ülök.

Ezt én főleg a véletlenre bíztam.


Beszélj, akivel csak tudsz. Ha az iskolában fogsz ebédelni, akkor nyugodtan ülj oda másokhoz. Ha látsz valakit egyedül ülni akkor ülj mellé.


Az első napon az új barátaimmal késtem az évnyitóról. :D

2021. júl. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Valóban a beilleszkedéssel lesz egy kis gond, meg hogy hova üljek. De ez a sok motiválás, előre hajt.
2021. júl. 22. 04:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!