Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire lesz más a gimi mint...

Mennyire lesz más a gimi mint az általános? Valószínűleg vissza fog esni az átlagom kilencedikben az a nyolcadikoshoz képest? Első nap szintfelmérő, mire számítsak?

Figyelt kérdés
2018. aug. 19. 15:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen erős általánosba jártál és milyen erős gimibe fogsz. Én úgy jártam, hogy egy elég gyenge általánosba jártam, ahol lazán kezelték a dolgokat. Aztán bekerültem egy erős gimibe és eléggé leromlottak a jegyeim. Nyílván egy kicsit nehezebb lesz a gimi, több és nehezebb a követelmény, de ha minden órára tanulsz legalább egy kicsit, akkor a dogáknál már csak át kell ismételni a megtanult dolgokat és sokkal könnyebb lesz.

Észrevételeim szerint a tizedik még nehezebb, mint a kilencedik. De a tizenegyedik már egy fokkal könnyebb lesz. Kivéve, ha fakultációt is választasz.xd De az még neked arrébb van. Szóval minden azon múlik mennyire fogsz tanulni, pontosabban mennyire osztod be jól az idődet. ^^

2018. aug. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!