Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A ponthatárok kihirdetésével...

A ponthatárok kihirdetésével azt is megtudom, hogy felvettek az egyetemre?

Figyelt kérdés

Van, aki azt mondja igen.

Van, aki azt mondja, hogy nem. Csak utána tudjuk meg.



2021. júl. 21. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha tudod a ponthatárt, akkor tudod hogy felvettek-e vagy sem, nem?

De amúgy kb 20kor megtudod nézni a felvin a te eredményed és emellett kapsz sms-t, ha beállítottad.

(Amúgy meg ha első helyen jelentkeztél valahova mondjuk 415 ponttal és a ponthatár 405 lesz, akkor értelemszerűen nem dobtak ki a sorból)

2021. júl. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ahova jelentkeztem oda maximum 50 embert vesznek fel. Ezért izgulok egy kicsit.

Jók a pontjaim, de mégis. :D

2021. júl. 21. 13:56
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Nem baj az izgulás, de nem kell félni :)

Ha jók a pontok, akkor este elég csak várni az smst és örülni

2021. júl. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem ha ez kérdés, nem kellene egyetemre menned, bocsi.

Tudni fogod holnap, hogy mennyi a ponthatár az általad megjelölt szakokon. Gyanítom, hogy azt is tudod, hány pontod lett, ha másért nem, azért, mert a felvi is kiírja. Innen egy olyan egyszerű feltételvizsgálatot kell elvégezned, hogy a te pontot nagyobb/egyenlő-e a ponthatárral :D

Az más kérdés, hogy a hivatalos felvételi határozatot még kell egy kis idő, hogy kiküldjék, de ettől még a végleges eredményt tudni fogod.

2021. júl. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudtam mennyi pontom van és hogyan állok. Bőven megvolt. A kérdésemre megkaptam már előtted a választ, kedves 4, szóval nem értem miért fűztél hozzá.


A családomban nem volt még egyetemista, semmit nem tudok az egyetemről, tehát kérdeztem.


Legyen szép napod.

2021. júl. 24. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!