Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Más is izgul a ponthatárok...

Más is izgul a ponthatárok kihirdetése miatt?

Figyelt kérdés
Ti hova jelentkeztetek? Hány pontotok van?

2016. júl. 8. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pénzügy és Számvitel, 465, ha ez se elég akkor felakasztom magam, szóval nem izgulok. :)
2016. júl. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
magyar-töri szakos tanár képzésre és 410 pontom van, nem izgulok, vagyis de mert nem találok jó albérletet :/
2016. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológia 447, és számolom a napokat.
2016. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvosi, 457 - csak azon izgulok, ne legyen az e-felvételiben valami adminisztrációs hiba:S
2016. júl. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már mesterre jelentkeztem, de kicsit így is izgulok :) Szeretnék első helyre bekerülni.
2016. júl. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Jogra jelentkeztem, 468 pontom van. Leginkább én is az adminisztrációs hibák miatt aggódom. (3 éve volt,hogy 0 pontot írt a ponthatárok kihirdetése előtt. Gyors kérelemírás, telefonálgatás aztán korrigálták.)
2016. júl. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon-nagyon. *zabszem szorult a szebbik felembe*



3 helyre adtam be jelentkezést, mindhárom ELTE kar.


Első helyen TTK biológia, ide 383 ponttal jelentkeztem. (Lenne ez több is...

Azért ennyi, mert a kémia írásbelin zaj volt, és ezért nem tudtam koncentrálni a feladatokra. (Torokköszörülés, a felügyelő tanárok hangos trécselése a folyosón...) Mindössze 3-an írtunk középszinten, és azt hiszem, ezt nem vették elég komolyan.


A második helyen PPK pszichológia van, 439 ponttal. (Valószínűleg ez nem lesz elég.)


A harmadik helyen pedig BGGYK gyógypedagógia, 429 ponttal.



Figyelem, hogy az adminisztrációval ne csesszenek el semmit, tehát mindent feldolgozásra kerüljön. Ha valami gond van, AZONNAL intézkedem.

2016. júl. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!