Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon rossz hogyha 27 pontom...

Nagyon rossz hogyha 27 pontom lett elsőre egy magyar felvételi feladatsoron? (8-os)

Figyelt kérdés
Most fogok majd felvétilizni és csak úgy (nem készültem előre) megcsináltam egy magyar felvételi feladatsort. 40-ből (a fogalmazás nem számoltam bele) 27 pontom lett. Ez nagyon rossz?

2021. júl. 21. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
86%
Nem rossz elsőre. Nem tudom, összességében milyen eredmény a célod, de ha pár pontot javítasz a mostani teljesítményeden, és írsz egy jó fogalmazást is, akkor simán lehet 40 pontod. Csináld meg a hátralévő kb. fél évben az összes eddigi felvételit, hogy jól begyakorold a típusfeladatokat. Hidd el, nem olyan nehéz, menni fog. :)
2021. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmi sem rossz, ha először csináltad. Csak gyakorlás kérdése hidd el, csinálj meg az előző évek feladatsorai közül minél többet, egy idő után ráérzel, hogy nagyjából milyen válaszokat várnak. Nézegesd a javítókulcsokat is, sokat segít!
2021. júl. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!