Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha ma igényeltem a diákhitel...

Ha ma igényeltem a diákhitel 1-et, akkor tényleg csak októberben kapom meg az összeget?

Figyelt kérdés
Az egyik szaktársam azt mondta, hogy október előtt ne nagyon várjam az utalást, mert nem fog jönni, máshol viszont az olvastam, hogy már az igénylást követő 5. napon is küldhetik. Melyik a valószínűbb? Albérletre kellett volna a pénz, már augusztus végén szerettem volna beköltözni, de ha csak októberben küldik, akkor ez így esélytelen lesz...

2021. júl. 26. 22:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
13# Igen, azért változtatták meg a szabályzatot :D de meglátjuk, hogy mi lesz a végén. Már jó pár éve "ki akarjuk harcolni", hogy szeptemberben kapjuk meg. Remélem most így is lesz.
2021. júl. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Végülis a remény hal meg utoljára:D
2021. júl. 31. 21:18
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!