Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Szegedi Herman Ottó Kollégiu...

A Szegedi Herman Ottó Kollégiumba jelentkeztem, mi a véleményetek az adott koliról?

Figyelt kérdés
Milyen a társaság, milyen érdeklődéskörű diákok vannak, mennyire "könnyű" a szobatársakkal kijönni... Emellett valaki tudna a fürdőszobákról leírást adni? A WC külön van a zuhanyzós résztől? Tehát röviden, milyen állapotba van a fürdőszoba? és szintenként hány van?

2021. júl. 27. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]


Amíg nem ír senki, addig itt tudsz nézelődni, van galéria is.

2021. júl. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én annyira nem ismerem, én másik koliban laktam, de a "Könnyű-e szobatársakkal kijönni?" ez abszolút nem kolifüggő, hanem attól függ, hogy kik lesznek a szobatársaid, minden koliban vannak nehézesetek és tündéri szobatársak is, szóval, ha nem választod a szobatársaidat, akkor részben szerencse kérdése, másik részt pedig, hogy mennyire tudtok alkalmazkodni egymáshoz. A WC én úgy tudom (ismerőseim "tanításaiból"), hogy külön van, mivel nagy koli, ezért szintenként egy nagy fürdő(szoba) van, és abban 3-4 zuhanykabin (abból kiindulva, hogy az én kolimban is így volt - mondjuk ott a női zuhanyzóban volt 3 kabin, a férfiben 2). Az állapot, hááát... kolis...


A társaság pedig vegyes (ott is), mivel karközi koli, tehát elég sok karról találkozhatsz otttanuló diákokkal, érdeklődés szintén vegyes, de lesz majd kolis gólyatábor, oda ha teheted mindenféleképpen menj el, mert ott is meg tudod ismerni a többieket. 😀

2021. júl. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na igen, sok SZTE-s diákkal beszéltem mostanában, de egyik se Hermanos, valaki nem is ismeri egyáltalán 😅 A gólyatábort már régóta fontolgatom hogy menjek vagy se, de mondjuk csak nem kéne kimaradni belőle :) Egyébként köszi az infót :D
2021. júl. 27. 22:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Melyik kar, bocsi, csak akkor egyszerűbb segíteni, a Facebookos gólyacsoportban benne vagy?
2021. júl. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bölcsészet, és igen, benne vagyok :)
2021. júl. 27. 23:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Hm, akkor nálatok ezek szerint nem tették ki a HÖK-ösök az infókat a kolikról?
2021. júl. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na akkor mindjárt küldök valamit.
2021. júl. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!