Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A közösségi szolgálatot hány...

A közösségi szolgálatot hány helyen kell elvégezni? Vagy nincs megszabva? Kérem segítssetek!!!

Figyelt kérdés
2021. júl. 28. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Nincs megszabva :) Ahány helyen akarod,csak meglegyen az 50 órád.
2021. júl. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Annyit azt hiszem írnak, hogy ne egy helyen mind az 50-t.
2021. júl. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Elvileg minimum 3, de senkit nem erdekelt... :D
2021. júl. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Hát sulija válogatja mennyire nézik. Hiába az a szabály, hogy ha jól tudom minimum 2 helyen kell ledolgozni, illetve valami limit is van, hogy egy nap hány órát csinálhatsz meg, a mi sulinkban ezt kutya nem nézte, a tanárok úgy voltak vele, hogy csak legyen meg minél hamarabb ez az egész. A tesóm egy másik középiskolába járt, ott viszont komolyabban vették, rendesen ellenőrizték az egész naplót, hogy minimum 2 hely van-e, illetve nem lépte-e túl a napi ledolgozható órákat.
2021. júl. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%
Általában senki nem nézi a közösségi órához tartozó szabályokat. Az is megvan, hogy napi hány óra a max, illetve, hogy 1 nyár alatt tudtommal csak 25 órát lehet teljesíteni, de ezek senkit nem érdekelnek. A legtöbb iskolában elég annyi, hogy megvan, azon kívül senkit nem érdekel, hogy hogyan.
2021. júl. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én egy helyen végeztem el mind a tizet. nincsen megszabva hogy több helyen kell, és az se hogy nem lehet egy nyár alatt megcsinálni, csak a heti)napi óraszám van limitálva kortól függően.
2021. aug. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!