Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most kivel van a baj? Mit...

Most kivel van a baj? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Vezetni járok, viszont annyira hébe-hóba, hogy így nem tudok normálisan megtanulni vezetni. Most is már másfél hete nem vezettem lassan, pedig augusztus közepén vizsgázom. Az oktatóm szerint is bőven van még mit gyakorolnom. Túl vagyok a 30 órán is.

A vezetésen a hangulat vegyes, de általában normális szokott lenni. De emiatt úgy érzem, hogy valami okból kifolyólag nem akar velem együtt dolgozni. Édesapám tegnap hívta fel, hogy most mi a probléma és hogy miért nem megyek vezetni. Apa elmondása alapján nem tetszett neki, hogy felhivta (szigoru apukám van) . Remélem ennek a levét nem én fogom szívni a következő órák alatt.

Most én vagyok a hibás, valami baj van velem az órákon? Ha elmondaná megérteném. Tudom, hogy nem vagyok jó képességű de nem megy olyan rosszul azért a vezetés.

18/L


2021. júl. 28. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Válts oktatót...
2021. júl. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát már megvan a vizsgaidopont, már innen nem akarok visszafordulni.. Csak így fixen nem megyek át a forgalmin.
2021. júl. 28. 12:39
 3/4 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nagyon ciki hogy 18 éves létedre apád hívja fel az oktatódat...
2021. júl. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ez úgy történt, hogy én hívtam előtte egy nappal az oktatót, nem vette fel. Apum kerdezte, mondom majd úgyis visszahív. Aztán mikor tegnap este hazaértem közölte velem, hogy felhívta. :)
2021. júl. 28. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!