Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire gáz hat év alatt...

Mennyire gáz hat év alatt megszerezni a diplomát programtervező informatikus szakon?

Figyelt kérdés

Viszonylag erős önbizalomhiányt okoz, ha belegondolok, hogy nekem 5,5 évbe telt abszolválni és 6-ba megszerezni a diplomát, mások meg csúszás nélkül végeznek. (Az államvizsga elsőre meglett hármassal, a szakdogám ötös lett, védés négyes.) Mondjuk az igaz, hogy a hallgatók 1/3-a jutott el egyáltalán államvizsgáig és ott is buktak ilyen arányban,de ez nem nagyon vigasztal.

Mentségemre annyit tudok felhozni, hogy majdnem minden hétvégén dolgoztam, sokszor hétköznap is, sőt egy félévig egyszerre két helyen (ebből csak egy volt szakmába vágó, a másik diák meló).



2021. júl. 30. 00:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom nem gáz. Az a gáz mikor valakinek az érettségi is nehezen megy, vagy nincs is aztán szid mindent hogy nem adnak neki pénzt...miért nem tanultál?

Szóval szerintem iszonyat nagy szó hogy meglett a diploma, ha kicsit több idő alatt is!

2021. júl. 30. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, illetve az élet is közbeszólhat, vagy lehet hogy egyszerűen csak nincs motiváció, vagy az adott félévben nehezebben megy a tanulás... Ügyes vagy hogy befejezted és nem hagytad ott!
2021. júl. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lássuk be, ezen a szakon ez nem ritka.
2021. aug. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a gábordénesen voltál akkor az nagy gáz.

Ha az ELTE n akkor büszke lehetsz. Csak minden tizedik végzi 6 félév alatt

2021. aug. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Vidéki egyetemen voltam, nem az ELTE-n. De nem ilyen Gábor Dénes meg Neumann János szintűn :D.
2021. aug. 13. 17:04
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#5: Csak nem a Miskolci? :D
2021. aug. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem, Pannon.
2021. aug. 13. 17:09
 8/11 anonim ***** válasza:
Az nem tudom milyen minőséget képvisel.
2021. aug. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A győri Széchenyinél és a pécsinél nehezebb, szegedivel kb egy szinten van (ismerősök véleménye alapján).
2021. aug. 13. 17:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Melyik a legnehezebb? Programtervező szakon.
2021. aug. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!