Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok érdemes lenne...

Mit gondoltok érdemes lenne 1. és 2. éves orvosisokat korrepetálni (én 3. éves leszek idén)?

Figyelt kérdés
ha sikerül a bikém szigóm, akkor hálistennek végre harmadéves leszek. arra gondoltam, hogy anatómiából, élettanból(esetleg bikémből , bár az nem a fő erősségem) korrepetálnék diákokat, akár időszakos jelleggel, tehát nagyobb évközi megmérettetések előtt(ezek nálunk mind szóbeliek). elmagyaráznám a problémás részeket, felmondhatnák nekem(néha jó lett volna, ha fel tudom mondani és tudok úgy gyakorolni magolós részeket, dehát rajtam kívül senki se értette, csoportttársaim pedig ugyanúgy csak tanulták), ill sok plusz anyagom van, jegyzőkönyveim(a mérések minden évben ugyanazok), amikkel tudnék segíteni. mit gondoltok, lenne rá igény? úgy általában az egyetemeken van-e az elsősöknek igénye ilyen jellegű segítségre? nekem jól jönne némi plusz pénz(esetleg ha van ilyen jellegű tapasztalatotok,akkor elmondhatnátok, hogy milyen árban érdemes gondolkodni).
2010. aug. 28. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lesz rá időd, áldásom rá.
2010. aug. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
eddig is lett volna, szerintem havi pár alkalommal belefér
2010. aug. 28. 16:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, szerintem Nálad egy évvel fiatalabbakat csak akkor lenne tisztességes korrepetálni, ha tényleg NAGYON JÓ vagy. Tudom, hogy orvosin a kettes is jó jegy, de nem, nem arra gondoltam, hanem az ötösre.
2010. aug. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én most leszek másodéves orvosin. Csak olyanhoz mennék el korrepetálásra, akinek a szigorlata 4-es vagy 5-ös lett:)

Mondjuk anatból szerintem nincs értelme. Szinte magolás az egész. Max annyit tudsz segíteni benne, hogy kikérdezheted a diákokat. De ezt a koliban a felsőbb évesek megcsinálják ingyen:)

Élettan meg bikém már más tészta:D Arra talán lenne kereslet.

Bár nem tudom melyik suliba jársz, de nálunk a harmadéveseknek nem sok idejük van. De ha van rá energiád, akkor nyugodtan, egy próbát meg pár papírt amit kiraksz a faliújságokra simán megér:)

2010. aug. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!