Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha szeretnék pluszkeresetként...

Ha szeretnék pluszkeresetként általános iskolásokat angolra korrepetálni, akkor mennyit kérjek egy óráért, amit azért meg is tud fizetni az átlag szülő?

Figyelt kérdés

Ha középiskolásokat korrepetálnék felsőbb szintre, pl érettségire, akkor kérhetnék többet is olyan érvvel hogy magasabb a szint? Ezt csak úgy kérdezem, bár felsőfokú nyelvvizsgára készülök, de ahhoz nincs önbizalmam, maradnak a kicsik.

Van valaki köztetek, aki korrepetálást vállal? Mik a tapasztalatok?


2009. júl. 7. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én angol-orosz szakosként végeztem, amikor másod-harmadéves voltam én is korrepetáltam ált. isk.-eseket és 750 Ft-ot kértem el egy órára. ez szerintem reális ár, persze ha többet kérsz az is jó lesz, de tudod, minnél olcsóbb annál nagyobb a valószínűség h tudsz is valakit tanítani
2009. júl. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én egy ezrest szoktam kérni, 60 percre. Ha ketten jönnek, akkor 1,5 órát tanítom őket, fejenként egy ezresért. Vidéki kisvárosban többet nemigen lehet. Pesten 2000-3000-et is elkérnek.
2009. júl. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azert kozepfoku nyelvvizsgaval 1000 Ft-nal ne kerj el tobbet.
2009. júl. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!