Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen kollégiumi tevékenysége...

Milyen kollégiumi tevékenységet vállalják?

Figyelt kérdés

Az SZTE Madzsar József kollégiumába szeretnék jelentkezni, a Modulo rendszeren keresztül. Az ürlap kitöltése során találkoztam a következő kérdéssel:" Milyen kollégiumi tevékenységet vállalna szívesen?"

Ebben szeretnék segítséget kérni, mivel még soha sem laktam kollégiumban és fogalmam sincsen milyen tevékenységek közül lehet választani.

Köszönöm szépen annak, aki válaszol!



2021. aug. 5. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kell oda semmit írni, csak ha nagyon szeretnél. Tehát, nem kötelező válaszolni.
2021. aug. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm!

Végül nem írtam semmit, csak gondoltam, ha bevállalok valamit nagyobb esélyem van bekerülni.

2021. aug. 6. 16:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!