Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen fajtájú tolltartót...

Milyen fajtájú tolltartót vettetek az első vagy másodikos gyereketeknek?

Figyelt kérdés

1. Kihajthatós

[link]


2. Henger alakú

[link]


3. Keményfedeles, beledobálós

[link]


4. Kihajthatós-bedobálós tolltartó

[link]


5. Ilyen fajta bedobálós tolltartó

[link]


6. Több rekeszes bedobálós

[link]


7. Kétszintes tolltartó

[link]


8. Háromszintes tolltartó

[link]


2021. aug. 6. 17:12
A kérdező szavazást indított:
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
14 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Kihajthatósat kértek, hogy minden egyben átlátható legyen. És mindenképpen bújtatós leginkább alsóban végig, de 2-3.-ban még biztosan.


3.-ban lecseréltük emeletesre, és nem igazán volt jó ötlet. Most ötödikbe megy és olyat szeretnék, ami bedobálós, de van rajta egy bújtatós lap, hogy legalább a tollak, a grafit és a javítószín kéznél legyen. Bár félő, hogy nem használná, szóval marad egyelőre a normál tolltartó. (nagyon-fiú, szóval nem érdekli, ha szatyorba tenném és azt adnám neki a táskába, azon sem akadna fent)

2021. aug. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Kihajthatós alsóban, bedobálós felsőben, a gimnazista gyerekem már csak ilyen kicsike tolltartót hord kb 4-5 tollal
2021. aug. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én anno 11 évvel ezelőtt kihajthatósat kaptam.
2021. aug. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyum alsós tanár, az ő elmondásai alapján főként kihajthatósokkal és emeletesekkel szokott találkozni (nekem annó kihajthatós volt). Viszont olvastam még régebben tippként neten, hogy azért azt bele kell számítani, hogy nem biztos, hogy a gyerek fogja pakolni a dolgokat, mert ebben az esetben neked kell majd (vagy persze valahogy megtanítani/rávenni). De ha te pakolod neki, az azért tud idő lenni, napról-napra.
2021. aug. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szerettem kicsinek az emeletes tolltartót, meg a lapozhatót is :) De az is szempont, hogy mennyire fér el a táskában. Szerintem egyszer mindegyiket érdemes kipróbálni. Később amikor már nem kell annyi minden, tökéletes a bedobálós is. Sőt, én a gimi végefelé már csak 1-2 ceruzát vittem, biztonság kedvéért kicsi hegyezőt, meg több tollat, ezt a táskának egy kisebb zsebében tároltam, és ennyi. Persze, voltak régebbről tolltartóim, amik jók lehettek volna, meg venni sem lett volna probléma, de úgy voltam vele, hogy minek cipeljem.
2022. febr. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!