Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy kitöltsék...

Mit tehetnék, hogy kitöltsék a kérdőívem?

Figyelt kérdés
1 nap alatt 1 válaszom érkezett. Úgyhogy kicsit szomorú vagyok. Facebookon mindenhol megosztottam, ahol csak lehetett. Az meg egyenesen elkeserít, hogy Pesten Hallottamban már egyáltalán nem lehet ilyeneket közzétenni. Régen pár órára azért kiengedték ezeket... Tudom, hétvége van, nyár van, de azért ennél több aktivitás szokott lenni. :(

2021. aug. 8. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
99%
Én kitöltöm neked, ha izgalmas a teszt. Linkeld be.
2021. aug. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Oszd meg több helyen, akár itt is... Van egy kérdőíves facebook csoport, több 10ezer taggal. Vannak tematikus blogok, honlapok, akik szoktak ilyeneket megosztani.

A témádhoz keress FB csoportot is. Pl. a legózásról kutatsz, akkor oszd meg a legós hobbi csoportban is.

2021. aug. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pszichológus vagyok kognitív pszichológia témában nem igazán tudom, hogy hol lehetne. De mindjárt belinkelem, hátha izgalmasnak találjátok, nem nehéz feladat és nem is személyiség teszt. :D
2021. aug. 8. 11:26
 4/8 A kérdező kommentje:
2021. aug. 8. 11:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
S. Oszkar kerdoiv kitoltos csoportja?
2021. aug. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Ne várj konkrét választ hiányos kérdésedre.

.

Lényeges, hogy milyen kérdőívet állítottál össze.

Ha túl személyes dolgokra kérdeztél rá, ne várjad, hogy névtelenül is válaszoljon valaki.

Eldönteni pedig, hogy igaz-e a válasz, vagy sem, úgysem tudod.

2021. aug. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
98%
Írj egy szívhez szóló levelet a Pesten hallottam adminnak, hátha kiteszi. Egyébként rengeteg csoport van, nem csak a pesten hallottam, kezdj el beszivárogni ezekbe.
2021. aug. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos, +1 kitöltő általam. :)

S. Oszkár tanulós csoportba próbáld meg, vagy biztos van egyetemi fb. csoport (akár a karos, szakos...stb.). Egyetemi csoportoknál is lépj be a , 2019-es, 2020-as, 2021-es...csoportokba is, amikben valószínűleg nem vagy benne.

2021. aug. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!