Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol keressek még vagy 30...

Hol keressek még vagy 30 embert, hogy kitöltsék a szakdolgozati kérdőívem?

Figyelt kérdés

Szakdogát írok és kell hozzá saját kutatás. A téma jellege miatt azonban a 40 évnél idősebbek lennének a legjobbak kérdőív kitöltésre, de kifogytam az ötletekből, hogy kérjek még meg... Nincs sajnos ennyi ismerős ilyen korosztályban, barátok válaszaival meg nem megyek semmire, mert inkább 1970 előtt vagy környékén születettek a célcsoportom. Másrészt nem csak összekamuzni szeretnék valamit, hanem rendesen foglalkozni vele.

Akiket eddig már megkértem:

Közösségi oldalon írtam sokaknak, hogy adják oda a szülőknek, rokonoknak. Családban (sőt a komplett rokonság is) megkapta mindenki, hogy kollégákkal töltessék ki, már itt gyakorin is próbálkoztam, de még mindig kellene vagy 30 ember nagyjából...

Szóval egyéb ötlet? =/


2012. aug. 24. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miről szól? Ha nem túl "érzékeny" a téma, akkor kimész egy forgalmas helyre a városodban és le-leszólítasz embereket. Én már segítettem így főiskolásoknak :)
2012. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Utazási szokásokkal kapcsolatos :) Hogy hogyan utaztak a szocializmus időszakban és ahhoz képest hogyan változtak a szokások a rendszerváltás utáni időszakban.

Utcán nagyon nem szeretnék kérdőívezni, volt már hozzá szerencsém és 10-ből 9 ember borzasztóan elutasító és nem túl... segítőkész, mondjuk így =/

2012. aug. 24. 14:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha gondolod, magánházakba nem is, de üzletekbe bemehetsz, megkérdezni, ha annyi idős eladó van.

De én is szólhatok anyukámnak.

vagy online kérdőiv oldalon, nem cask feltölteni lehet, de vanank regeisztrált válaszadok is

2012. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha van a közeletekben nyugdíjas otthon, kérdezd meg a nővérkéket hogy melyik néni vagy bácsi fitt még szellemileg. Szerintem még örülni is fognak, hogy van kivel beszélgetniük, és a személyzetnek se lesz kifogása, ha tőlük kérsz előre engedélyt.
2012. aug. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is szívesen segítek.

Abban a korban éltem. Ha gondolod, küldd el priviben a kérdéseket.

2012. aug. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket, még vagy 10 ember kéne, egyszerűen páran értékelhetetlen válaszokat küldenek ismerősök közül... :(
2012. aug. 28. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!