Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elérni, hogy...

*Lina* kérdése:

Hogyan tudnám elérni, hogy minél többen kitöltsék a szakdolgozati kérdőívemet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kérdőívem 14-18 éves középiskolai tanulóknak készült és nem tudom hol tudám közétenni, hogy minél többen kitöltsék.

2017. márc. 27. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha átküldöd, belinkelem tesómnak, 16 éves.
2017. márc. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Facebook-on próbáltad már? Vagy esetleg visszamész a régi sulidba, és megbeszéled a tanáraiddal, hogy osztályfőnöki óra keretében töltessék ki a gyerekekkel?


Az sem mindegy, hogy mennyi kérdőívet kell kitöltetni.

2017. márc. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Az a baj, hogy szorít a határidő és sok emberrel kellene felvenni, így csak online tudtam megoldani...:/
2017. márc. 28. 01:26
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Menj be egy iskolába, és kérd meg a diákokat tanórákon!
2017. márc. 28. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak van olyan ismerosod, rokonod, aki ebben a korosztalyban tartozik. Kerd meg ot, hogy dobja szet az osztaly tatsai es evfolyam tarsai kozott! (Akar egy linket is)
2017. márc. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha elküldöd vagy kiteszed ide akkor nekem is kitölti tesóm. Én már nem férek bele sajnos. :D
2017. márc. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Visszamész a volt gimnáziumodba, megkéred a volt osztályfőnöködet, hogy egy informatikaóra keretein belül vezényeljék le a kitöltést a diákokkal. 9-10. évfolyamon van informatika+a faktosok, érettségire készülők. Az már elég szép szám. Utána vigyél neki valami apróságot, bonbont, vagy ilyesmi. A tanárnak.
2017. márc. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Persze, megosztom itt is és akinek van ismerőse, vagy korban beleesik megosztaná osztálytársaival, barátaival?

[link]

2017. márc. 28. 15:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de már a leírás is tele van központozási és gépelési hibákkal, az pedig oltári hülyén hangzik, hogy a "Debreceni Egyetem pszichológia szak hallgatója". Ez egy szakdolgozati anyag lesz, javítsd ki, mielőtt valamilyen formában beadnád.
2017. márc. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Írd bele azt is, hogy hány oldal!

Az, hogy kinek mennyi ideig tart kitölteni, az nagyon eltérő, azt te látatlanban nem tudhatod senkiről.

2017. márc. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!