Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen tabletet érdemes venni...

Milyen tabletet érdemes venni a fősulihoz, ami online oktatásnál is használható?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy technikai zseni, szóval valami egyszerű, de nagyszerű megoldás lenne a legjobb, ami nem kerül nagyon sokba :)
2021. aug. 13. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Ipad, szeptember környékén 180-ra le van akciózva és még toll is jár hozzá. Most hogy melyik széria azt nem tudom, de ismerősöm vett olyat és tőle tudom. Én nem élek vele, mert inkább egy laptopot vettem egyetemre.
2021. aug. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm 70 000-ért vett tabletet, gyorsan forrósodik, nem jó semmire, max chatre, filmre, kisebb játékra. Szerintem a tablet nem alkalmas a távoktatásra, ahol tartósan kellene több órán át kamerával és hanggal lenni. Élőben órán jegyzetelni billentyűzettel jó volt, de vizsgázni, dogát írni, órán résztvenni szerintem teljesen alkalmatlan, kényelmetlen is. Inkább laptopra költs. Nekem az összes ismerősöm férledobta a tabletét és laptopot vett az említett tényezők miatt.
2021. aug. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy ipadem van apple pencillel, én ezt is használtam a távoktatás alatt. A laptopomban nem volt beépített kamera, a telefonom túl pici volt és akkor sehol sem találtam kamrát (vagy csak nagyon drágát, amire semmi szükségem nem lett volna), tableten pedig már korábban is gondolkoztam és úgy voltam vele, hogy akkor veszek azt. Úgyhogy az online óráimon ezzel vettem részt (nekem semmi problémám nem volt vele), olvasni kimondottan kényelmesebb volt mondjuk a laptophoz viszonyítva, kézzel is tudsz jegyzetelni, aláhúzni, jelölgetni stb. és ez is praktikus, illetve könnyebb, kisebb. Viszont nekem ugye ott volt a laptopom is mellette, így pl. azon gépeltem a beadandókat és azon állítottam össze a prezentációkat. Én ezt tableten nem szívesen csináltam volna. Van olyan ismerősöm, aki tableten gépel és ott pötyögte be az összes beadandót, a szakdogát stb., és tudom lehet kapni billentyűzetet is (azt nem próbáltam, nem is ismerek olyat aki igen, így erről nem tudok mondani semmit), de nekem ez annyira nem szimpatikus. Úgyhogy én ezt emiatt azért átgondolnám, attól függ mire szeretnéd használni és csak a tabletre hagyatkoznál vagy tudsz használni laptopot, asztali gépet is.
2021. aug. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Laptopom van. Régebben volt egy ipad-om is (talán a legelső széria), de jobban bejön nekem az android, vagy esetleg a Windows alapú tablet. Ezek közül is csak van olyan, ami alkalmas lehet (laptop mellett) 🤔
2021. aug. 13. 22:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi csoportunkban is többmindent kipróbáltunk, mert jegyzetélesen fontos kívül fontos volt a rajz is, de egyedül ipad vitte a dolgot😕

Samsung tabletek kb meghaltak..

Én javaslom, hogy apple oldalán felsőoktatási kedvezmény keretében vegyél egy airt pl. Nem olcsó az tény, viszont elképesztően stabil így biztos hogy kibírja a phdt is :D (ezzel a felsőoktatási cuccal meg ipad+pencil+airpods áráért tudnál venni simán egy ipadet, szóval még egész jó deal a dolog, még ha mondjuk az airpodsot el is adod)

2021. aug. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!